Hardox blachy do zadań specjalnych

Szukasz godnego zaufania przedsiębiorstwa specjalizującego się w sprzedaży blach trudnościeralnych oraz elementów do wszelkich urządzeń? Idealnie trafiłeś! Nasza firma znajdująca się na rynku od wielu lat niezmiennie utrzymuje nadzwyczajną jakość oferowanych usług. Posiadamy w swojej ofercie oczywiście najlepsze Hardox blachy, takie jak Hardox 600.

Spółka funkcjonująca nieustannie od roku 1990, w początkowej fazie rozwoju specjalizowała się w szkieletach stalowych budynków i fabryk.
Z upływem czasu obszar działalności firmy zmienił kierunek między innymi na zakłady kopalni odkrywkowych oraz podziemnych. Naszymi  kluczowymi klientami obecnie są przede wszystkim firmy z przemysłu budowlanego.

Hardox blachy

Wzmożone zainteresowanie płynące z wielu gałęzi przemysłowych na najwyższej jakości blachy trudnościeralne wpłynęło na działalność firmy. Jesteśmy znani przede wszystkim ze sprzedaży oraz produkcji blach Hardox, takich jak Hardox 600.

Hardox blachy charakteryzują się stopem żelaza z węglem, z którego są produkowane. Natomiast blachy Hardox 600 wyróżniają się stalą, którą uznaje się za najbardziej odporną na świecie. Przede wszystkim poza niskim zużyciem jest również podatnym w obróbce tworzywem. Idealnie poddaje się ona zarówno spawaniu jak i cięciu czy gięciu.

Jedną z priorytetowych oraz najważniejszych cech produktów Hardox jest ich wytrzymałość.

Wysoka trwałość, a więc idąca za nią odporność na ścieranie, daje gwarancję znacznie dłuższej żywotności części urządzeń które zostały wytworzone z blachy. Wydłużona żywotność urządzenia przenosi się z kolei na lepszą efektywność pracy. Są to tylko nieliczne zalety wynikające z posiadania elementów powstałych z tak szczególnego materiału jakim jest stal trudnościeralna.

Nasza oferta dociera na ten moment do obszernej grupy odbiorców w całej Polsce. Można w niej znaleźć między innymi blachy Hardox 400, Hardox 500, Hardox 600, zachowujące różne wartości utwardzenia stali. Co więcej blachy trudnościeralne z sukcesem stosowane są przez nas do produkcji lemieszy. Cieszymy się ich ogromną popularnością!

Reasumując jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta produktowa możesz odwiedzić nas w stacjonarnym punkcie sprzedażowym. Oczywiście nasi wykwalifikowani doradcy z najlepszą starannością pomogą w wyborze najlepszego produktu. Z kompletną ofertą można zapoznać się także na stronie internetowej naszej firmy do czego serdecznie zachęcamy.

Zobacz nasz inny artykuł -> Vege kabanosy