Okna Jelenia Góra – okna aluminiowe

Od jakiegoś czasu po twojej głowie chodzi pomysł wymiany obecnych okien? Poszukujesz zatem zaufanej firmy, zajmującej się ich montażem? Idealnie trafiłeś! Nasza firma okna Jelenia Góra, funkcjonująca na rynku od wielu lat, dysponuje zróżnicowanym wyborem najwyższej jakości produktów i usług z gwarancją przydatności przez długie lata. W naszej ofercie znajdziesz okna aluminiowe Jelenia Góra, okna drewniane i PCV.

Okna Jelenia Góra – czyli co u nas znajdziesz

Cechy sprzedawanych przez nas okien:

  • Szeroki wachlarz kolorów który pozwoli dogodnie rozplanować całość aranżacji w mieszkaniu.
  • Wysokie parametry dźwiękoszczelne dające pełen komfort nawet w miejscach, gdzie ruch uliczny jest mocno natężony.
  • Bardzo dogodne parametry uszczelniające gwarantujące pełną wodoszczelność. Pozwala to uniknąć sytuacji, w której okna mogą zacząć przeciekać i zalewać przy tym parapety.
  • Bardzo dobra przepuszczalność powietrza, która pomaga uniknąć wilgotności.
  • Stabilność całego systemu dająca poczucie bezpieczeństwa.
  • Znakomita odporność na oddziaływanie warunków klimatycznych takich jak np. wiatr.
  • Doskonałe parametry izolacyjne pozwalające na utrzymanie ciepła w domu.

Szeroka oferta jaką dysponujemy daje możliwość dobrania zarówno okien elewacyjnych jak i dachowych, zgodnych z indywidualnymi potrzebami nabywców.

W pakiecie produktowym naszej firmy można również znaleźć szeroki wybór okien w oparciu o sposób w jaki chcielibyśmy, aby się otwierały.

Dostępne są między innymi okna Jelenia Góra:

  • uchylne,
  • rozwierane,
  • a także przesuwne oraz wiele innych.

Oferta przewiduje także zaopatrzenie w okna o rozmaitych kształtach, w tym okna prostokątne, okrągłe, trapezowe i inne. Natomiast najczęściej wybieranymi oknami są okna aluminiowe Jelenia Góra. Ten rodzaj kupują właściciele budowanych domów jednorodzinnych i deweloperzy. Idealnie komponują się z nowoczesną stylistyka budynku lub wnętrza. Ponadto można u nas dostać okna antywłamaniowe, a także okna balkonowe.

Nowoczesne rozwiązania – okna aluminiowe

Mając na uwadze rodzaj materiału z jakiego stworzono okna Jelenia Góra, można u nas znaleźć:

Okna plastikowe nazywane zamiennie PCV – są to okna charakteryzujące się doskonałą izolacją cieplną oraz wytrzymałością. Ponadto jest to typ okien który nie potrzebuje skomplikowanej pielęgnacji. Należy jednak pamiętać, że tworzywo z jakiego produkowane są okna PCV jest czułe na wpływ temperatury, przez co potrafi się nieco odkształcać. W naszej ofercie dostępne są między innymi: Okna PCV DRUTEX IGLO LIGHT, PCV DRUTEX IGLO 5 CLASSIC oraz PCV DRUTEX IGLO ENERGY CLASSIC.

Okna drewniane – są typem bardzo trwałych okien, ale przy tym dużo bardziej wymagających. Należy pamiętać o ich stałym pielęgnowaniu, a także poddawaniu okresowym renowacjom. Są to okna o wysokiej elastyczności, z tą jednak różnicą, że nie reagują one na temperatury czy wilgoć. W naszej ofercie można wyszukać okna DRUTEX SOFTLINE – 68, 78, 88

Okna aluminiowe Jelenia Góra – są bardzo wytrzymałymi i odpornymi na korozje, a także czynniki zewnętrzne oknami. Niewielką wadą tego typu okien jest nieco mniejsza niż w przypadku drewnianych odpowiedników izolacja cieplna. Nasza oferta dysponuje między innymi oknami aluminiowymi DRUTEX MB – 45, MB – 70, MB – 70HI, MB – 86SI

Okna drewniano – aluminiowe – to okna powstałe z materiałów łączonych, w których warstwa wewnętrza okna jest drewniana a zewnętrza metalowa. W ofercie naszego sklepu znajdują się okna DRUTEX DUOLINE – 67, 78, 88

Specyfika każdego rodzaju okien jest nieco inna i tylko od indywidualnych upodobań zainteresowanego zależeć będzie, które z nich okażą się najlepsze. Bez względu jednak na to jaki ostatecznie rodzaj zostanie wybrany, wszystkie nasze okna posiadają kilka cech wspólnych.

Zobacz nasz inny artykuł -> Wynajem podnośników Jelenia Góra