Automaty do lodów

Nie ma wątpliwości co do tego, że najczęściej wybieranym w wakacje przez nasze pociechy i ich rodziców smakołykiem są lody! W końcu jest to lubiany przez wszystkich rarytas, który pozwala orzeźwić się podczas upalnych wojaży. Wesołe budki i automaty do lodów, są widywane na ruchliwych deptakach i w górskich straganach.

Desery lodowe są bardzo popularne, mają wielu stałych fanów i oczywiście wielbią je nie tylko najmłodsi. Dlatego, jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy to pomyśl o otworzeniu własnego sklepiku z lodami. Pierwszym krokiem do własnej firmy, powinien być zakup dobrego automatu do lodów.

Obecnie jest tyle możliwości sprzedaży lodów, że warto poczytać o tym biznesie. Każdy zna lody z automatu lub lody gałkowane, a od pewnego czasu możemy jeść też lody tajskie. Kilku biznesmenów w Polsce deklaruje wsparcie w otworzeniu takiego biznesu, dlatego niesłychanie popularna jest franczyza. To świetne rozwiązanie dla nowicjusza, gdyż inwestując niewiele pieniędzy pozwala wejść w posiadanie dobrego zestawu urządzeń i zdobycie wiedzy. A jak wiadomo dobre automaty do lodów to już połowa sukcesu! Ogromną zaletą franczyzy jest to że otrzymujemy najnowsze automaty do lodów świderków, a nie zniszczone.

Którą firmę sprzedającą automaty do lodów wybrać?

Przy wyborze firmy sprzedającej automaty do lodów angielskich lub włoskich, ważne są opinie od klientów. Oczywiście niezmiernie ważna jest obsługa serwisowa i aktualna oferta, a nie tylko cena samego sprzętu. Dlatego przed dokonaniem zakupu należy sprawdzić sprzedawcę automatów. Pamiętaj, że serwis i pomoc od sprzedawcy jest bardzo ważna bo zależy od niej nasza praca i zarobek. W związku z tym, bardzo ważny jest sprawny serwis gwarancyjny maszyn i taki też ma firma Arpol.

Co w ofercie mają jeszcze producenci automatów do lodów?

Gdy już masz świadomość, jak kluczowy jest serwis, to teraz opowiem Ci o doskonałym pomyśle! Ewidentnie warto rozbudować swoją ofertę. Są klienci, którzy niechętnie jedzą lody, ale można tym ludziom zaoferować coś innego. Dlatego jeżeli niedługo nabędziesz automat do lodów, to zastanów się również nad mechanizmem takim jak granitor. Służy on do produkcji zmrożonej granity lub urządzenie do zamrażania szejków. To są świetne dodatki w Twoim biznesie, a ponadto podpowiem Ci, że rewelacyjne maszyny ma firma Arpol!

Myślę, że przekonałem Cie do zakupu automatu do lodów i otworzenia własnej lodziarni. Oczywiście choć są niedogodności takiej pracy, to ma ona wiele plusów. Można założyć, że najbardziej pracowity czas to gorące dni. Ale przecież wyjechać na urlop można też w okresie zimowym. Nie zapominaj, że wszystkie minusy rekompensuje ogromna marża i niepohamowany apetyt dzieci na lody.

Zobacz nasz inny artykuł -> Wynajem podnośników Jelenia Góra